زیبایی

بهترین رنگ موی سال ۲۰۲۰ چه رنگی است ؟


۱- موی بلوند با ریشه تیره

شاید شما هم افراد زیادی را با این مدل و رنگ مو دیده باشید، موهایی بلوند با ریشه تیره جذابیت زیادی در افراد ایجاد می کند. اگر به رنگ موی بلوند علاقه دارید ولی دوست دارید کمی متفاوت از این رنگ در موهایتان استفاده کنید، این روش را به شما پیشنهاد می کنیم. بهتر است بدانید که مدل فرق وسط و یا فرق از کنار برای این رنگ مو مناسب است و زیبایی موهایتان را دو چندان می کند.

بهترین رنگ موی سال 2020

۲- آمبره طلایی روی رنگ های تیره

زمانی که تصمیم می گیرید از سبک آمبره برای موهایتان استفاده کنید، ریشه موهای خود را رنگ نخواهید کرد. آمبره طلایی اغلب روی رنگ های تیره مثل شکلاتی انجام می شود که بسیار زیبا و جذاب بوده و به عنوان یکی از بهترین رنگ مو های سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است.

بهترین رنگ موی سال 2020

۳- رنگ موی مسی

رنگ مسی ترکیبی از رنگ قرمز و قهوه ای است. اگر موهای فر دارید و می خواهید تغییری اساسی و البته زیبا در ظاهر خود ایجاد کنید، حتما این رنگ مو را امتحان کنید. رنگ موی مسی بهترین رنگ موی سال ۲۰۲۰ برای مو فرفری هاست.

اگر مو فرفری هستید، پیشنهاد می کنم مقاله مراقبت از موی فر طبیعی با ۷ نکته مهم را حتما مطالعه کرده و با کمک آن، موهای سالم تری داشته باشید.

بهترین رنگ موی سال 2020

۴- رنگ موی آبی کلاسیک

همانطور که می دانید رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال انتخاب و اعلام شد. جالب است بدانید از این رنگ می توانید به عنوان رنگ موی نیز استفاده کنید. رنگ آبی از سری رنگ موهای فانتزی است که ماندگاری بالایی ندارند و برای تنوع بسیار مناسب هستند. بنابراین اگر می خواهید این رنگ مو را برای مدت طولانی داشته باشید، باید به فکر رنگ مجدد موها پس از تقریبا دو هفته باشید.

بهترین رنگ موی سال 2020

۵- رنگ دودی بنفش

رنگ دودی بنفش را نیز می توان به عنوان بهترین رنگ موی سال ۲۰۲۰ معرفی کرد. در واقع این رنگ مو شامل لایت های باریک بنفش بر روی رنگ دودی است که زیبایی مثال زدنی داشته و جذابیت شما را دو چندان می کند. اگر موهای صافی دارید حتما این رنگ مو را امتحان کنید.

بهترین رنگ موی سال 2020

۶- رنگ مو قرمز و شرابی

در سال ۲۰۲۰ یکی از رنگ های پیشنهادی برای موهای شما، رنگ قرمز یا شرابی است. اگر فکر می کنید این رنگ برای شما مناسب نیست و یا موهای قرمز رنگ را دوست ندارید، پیشنهاد می کنم لایت این رنگ را بر روی موهای مشکی امتحان کنید.

بهترین رنگ موی سال 2020

۷- رنگ موهای فانتزی روشن

حداقل برای یک بار رنگ های فانتزی را بر روی موهایتان امتحان کنید. رنگ های فانتزی بر روی موهای کوتاه بهتر از موهای بلند است اما هیچ محدودیتی برای استفاده از این رنگ ها ندارید. لایت های نازک رنگ های فانتزی بر روی موهای مشکی و یا بلوند زیبایی بیشتری به شما خواهد داد. حتی می توانید همزمان از لایت چند رنگ فانتزی استفاده کنید. این سبک یکی از بهترین رنگ موی سال ۲۰۲۰  است.

بهترین رنگ موی سال 2020

۸- رنگ شکلاتی

رنگ شکلاتی از رنگ هایی است که سال های متوالی استفاده شده و هرگز تکراری نمی شود. این رنگ اغلب بدون هایلایت استفاده می شود و برام دختران رنگ بسیار مناسبی است. اگر به دنبال یک رنگ طبیعی برای موهایتان هستید، بهتر است از رنگ شکلاتی غافل نشوید.

بهترین رنگ موی سال 2020

همانطور که مشاهده کردید، اغلب رنگ ها و مدل هایی که در لیست بهترین رنگ موی سال ۲۰۲۰ قرار داشتند شامل لایت های ریزی بر روی رنگ روشن یا تیره بودند. به عبارتی رنگ موهای هایلایت شده محبوبیت بیشتری نسبت به رنگ موهای یک دست دارند. اما درمورد برخی دیگر از رنگ ها، رنگ یک دست و ساده طرفداران بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *